Web Design

Strony internetowe

Co rozumiemy przez stronę? To wszystko zależy od Twoich wymagań i oczekiwań. Możemy zrobić dla Ciebie piękny landing page lub wizytówkę, gdzie ludzie dowiedzą się gdzie jesteś, co robisz i jak się z Tobą skontaktować.

Jeśli chciałbyś powiedzieć o sobie i swojej firmie więcej, stworzymy bardziej zaawansowaną stronę obejmującą do 10 podstron. Będziesz mógł dodawać informacje, pokazywać zdjęcia i prezentować ofertę.

Jeśli marzysz o swoim blogu, masz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić, to również możemy Ci pomóc. Stworzymy schemat strony blogowej i nauczymy Cię jak dodawać treści i sprawiać, żeby świetnie się pozycjonowały.

Co dostaniesz

Co dostaniesz

Po prostu shopping

E-commerce

Masz produkt? A może świadczysz usługę i chcesz zacząć ją sprzedawać przez Internet? Jeśli nie masz pomysłu, jak zacząć, napisz do nas, pomożemy Ci.

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, w których nacisk kładziemy na łatwość obsługi i pokazanie wysokiej jakości zdjęć produktów. Pokażemy Ci, jak z niego korzystać, jak dodawać produkty. Zrobimy dla Ciebie szkolenie, w którym nauczymy Cię, co jest istotne podczas tworzenia opisów produktów, jak najlepiej prezentować swoje produkty. Jeśli okaże się, że potrzebujesz zdjęć, zorganizujemy profesjonalną sesję fotograficzną. 

Google Rocks

SEO

Masz stronę, ale nie wiesz jak sprawdzić, ile osób ją odwiedza? Czy chciałbyś zwiększyć zasięg i dotrzeć do większej liczby osób z informacją o Tobie lub o Twojej firmie? Jedną z naszych usług jest optymalizacja strony pod kątem SEO.

Oczywiście, nie jesteśmy czarodziejami (chociaż różnie mówią) i żeby zobaczyć efekty, trzeba trochę poczekać. Z naszego doświadczenia wiemy, że przez okres kilku miesięcy jesteśmy w stanie zwiększyć ruch na Twojej stronie, zwiększyć Twoje rankingi w wyszukiwarce Google i sprowadzić więcej klientów chcących kupić Twoje produkty.

Co dostaniesz

Co dostaniesz

Piękny interfejs

UI/UX (redesign)

Masz stronę internetowa, ale uważasz, że trochę już się zestarzała? Tak, trendy w designie zmieniają się tak szybko, że nie wszyscy za nimi nadążają. Twoi odbiorcy nie ufają stronom, które są przestarzałe lub działają wolno. Odpowiedni dobór i rozmieszczenie elementów interfejsu użytkownika prowadzą klienta po stronie, umożliwiając mu łatwy proces zakupu, bądź kontaktu. Jeśli strona nie jest prosta w użytkowaniu, szybko zrazimy klientów. Nie róbmy tego, ogarnijmy Twoją stronę.