01.

The Data Strategy

Strona internetowa dla firmy specjalizującej się w uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji. The Data Strategy wykorzystują mega wiedzę do rozwiązywania konkretnych problemów. Wojtek (główny mózg stojący za tą marką) zajarał nas tematem sieci neuronowych, opowiedział o tym, co robią i dał nam masę pozytywnej energii. W wyniku super współpracy powstała strona internetowa dla The Data Strategy pokazująca ich profesjonalizm czytelnie i na wypasie.

02.

Brief

Zadanie, które postawił nam Wojtek, sprowadzało się do stworzenia strony internetowej, która będzie fundamentem dla reszty działań marketingowych firmy. Po wspólnej rozmowie określiliśmy harmonogram projektu, ton komunikacji The Data Strategy, elementy kluczowe ich biznesu, na których się skupiliśmy podczas projektowania nowej strony internetowej.

03.

Podejście

Uczenie maszynowe jest modne, dużo osób mówi o tym dziale naukowym, jak o leku na całe zło, nie do końca rozumiejąc, o co chodzi. The Data Strategy wiedzą, o co chodzi. Swoją wiedzę popierają świetnymi projektami, które już zrealizowali. Strona internetowa dla nich musi odznaczać się futurystycznymi grafikami, a jednocześnie w przystępny sposób pokazywać ich dokonania, a tym samym wzmacniać autorytet marki w sieci.

04.

Kolory i fonty

Kolorystyka The Data Strategy nawiązuje do logo raz księgi znaku, którą firma posiada od lat. Wcale nas to nie ograniczało, a raczej pomogło w szybkim ogarnięciu czcionek i kolorów spójnych ze strategią komunikacji marki w sieci. Dopaliliśmy to ciekawymi grafikami i kształtami kojarzącymi się z przetwarzaniem danych i technologią.

05.

Efekty

Dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu The Data Strategy zdobytemu podczas współpracy z klientami z całego świata współpraca z Wojtkiem podczas projektowania nowej strony internetowej przebiegała super sprawnie. Podczas pierwszej rozmowy z Wojtkiem (yeah, Kuba & Maciej in da house) ogarnęliśmy wspólną wizję marki w sieci. W tym celu stworzyliśmy stronę internetową, która będzie fundamentem do komunikacji z potencjalnymi klientami w przyszłości. The Data Strategy wymiatają w przetwarzaniu danych i nowoczesnych technologiach. Jeśli macie jakiś problem związany z uczeniem maszynowym, technologią blockchain, przetwarzaniem wielkich zbiorów danych, uderzajcie do nich śmiało. Nie dość, że wymiatają w tym temacie, to jeszcze da się zrozumieć, o czym mówią!