01.

Salon płytek Brykowski

Marek posiada salon płytek ceramicznych. Niestety, lokalna reklama nie dawała mu ostatnio wystarczających efektów. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że strona internetowa umożliwi dotarcie do większej liczby Klientów.

02.

Brief

Zależało nam na zwiększeniu zasięgu Marka dzięki obecności firmy w Internecie. Stworzyliśmy stronę internetową dla salonu płytek Marka Brykowskiego. Wykorzystaliśmy minimalistyczny design w połączeniu z pięknymi grafikami i fotografiami ukazującymi najwyższą jakość płytek. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich słów kluczowych i skupieniu się na rynku lokalnym zwiększyliśmy liczbę Klientów kontaktujących się z Markiem.

03.

Podejście

Po analizie konkurencji, poznaniu mocnych stron Marka oraz zapoznaniu się z jego ofertą wiedzieliśmy, że salon płytek stać na wiele więcej. Marek ma olbrzymie doświadczenie na rynku, sprowadza płytki zagranicznych projektantów o najwyższej jakości. Musieliśmy wykorzystać piękne wizualizacje, żeby pokazać, że płytki dostarczane przez Marka są jednymi z najlepszych na rynku.

04.

Kolory i fonty

Kolorystyka i typografia strony miała na celu nawiązanie do logo firmy. Delikatna czerwień w połączeniu z klasycznym białym i ciemno-szarym pozwoliła wyeksponować grafiki pokazujące nowoczesne aranżacje przy wykorzystaniu płytek ceramicznych.

05.

Efekty

Dzięki stronie skrojonej na potrzeby Marka i optymalizacji jej pod kątem lokalnego SEO, salon płytek ceramicznych narzekać może tylko na zbyt dużą liczbę Klientów. Ale to chyba nie problem, prawda? Współpraca z Markiem była świetna, byle częściej i więcej!