01.

RookPodatki

Landing page dla nowoczesnego biura rachunkowego obsługującego małe i średnie firmy z okolic Legionowa i Warszawy. Gdy pada stwierdzenie “podatkowy ninja”, my mamy tylko jedno skojarzenie: RookPodatki.

02.

Brief

Podążanie za nowoczesnymi trendami wydaje się trudne. Krokiem kluczowym w tworzeniu wizerunku jest posiadanie nowoczesnej strony internetowej. Pozwala to dotrzeć do większej liczby Klientów mniejszym nakładem sił niż jest to w przypadku klasycznych metod kontaktu. Jasno określone wymagania co do zawartości strony i pozytywne nastawienie Anny sprawiły, że realizacja tej strony internetowej była czystą przyjemnością.

03.

Podejście

Przedsiębiorcy rozwijający własny biznes bardzo wysoko cenią własny czas. Z tego powodu stworzyliśmy stronę ekstremalnie łatwą w nawigacji, umożliwiającą wejście w kontakt z Anną w kilkanaście sekund. Na początku dysponowaliśmy tylko logo, ale po szybkiej burzy mózgów z udziałem Anny stworzyliśmy ciekawy koncept, następnie projekt graficzny, którego realizację umieściliśmy na hostingu Anny.

04.

Kolory i fonty

Na początku projektu w kwestii kolorystyki posiadaliśmy tylko logo. Pozwoliło nam ono szybko wystartować i nawiązać kolorystyką sekcji oraz grafik do motywu przewodniego logo. Skupiliśmy się na minimalistycznym designie, który pozwala na czytelne przedstawienie oferty, cennika i zachęca do kontaktu. Wszystko w celu optymalizacji czasu zarówno Klientów, jak i biura rachunkowego RookPodatki.

05.

Efekty

Stworzyliśmy stronę internetową dla biura rachunkowego RookPodatki. Naszym głównym celem było zaprojektowanie landing page, który jest intuicyjny w nawigacji i pomoże Annie w pozyskaniu nowych Klientów. Niesamowite w naszej współpracy było to, że każdy wysłany przez nas mail miał w sobie emotikon… Niektórzy pomyślą, że to nieprofesjonalne, ale dla nas ważniejsza jest świetna atmosfera podczas współpracy. Jeśli też tak uważacie, napiszcie do nas ;).