01.

Młyn na Skraju Lasu

Strona internetowa dla uroczego domu wśród zieleni na wspólny wypad za miasto – dla rodzin, przyjaciół i grup warsztatowych. Stare Polichno obok Gorzowa Wielkopolskiego.

02.

Brief

Kasia to wulkan energii, pasji i działania. Młyn w Starym Polichnie to miejsce, w którym spędziła razem z najbliższymi dużą część dzieciństwa. Do tego uwielbia urządzanie wnętrz, a zagospodarowanie przestrzeni 360m2 było dla niej wyzwaniem i mnóstwem frajdy. Po całkowitym remoncie i przystosowaniu Młyna do przyjęcia gości konieczne było pokazanie go online. I właśnie w tym pomogliśmy Kasi. Stworzyliśmy stronę internetową, na której jej odbiorcy poznają historię młyna, zobaczą, jak wygląda cały obiekt i okolica, a do tego szybko skontaktują się z Kasią i zarezerwują u niej pobyt.

03.

Podejście

Do strony internetowej Kasia kieruje z różnych miejsc – z jej profilu na Facebooku, poprzez bezpośrednie polecenia i z portali hotelowych takich jak booking.com i inne. Gdy odbiorca wchodzi na stronę Młyna powinien móc zapoznać się z jego historią i dokładnie zobaczyć, czego może spodziewać się na miejscu. Żadnych niespodzianek we Młynie! Jeśli zostaniecie zaskoczeni, to tylko pozytywnie. Mamy tylko kilka sekund, żeby zaciekawić potencjalnego odbiorcę. Z tego powodu stworzyliśmy stronę możliwie prostą, przedstawiającą konkret już od pierwszej sekcji.

04.

Kolory i fonty

Spokój, cisza, zielona okolica, kot Kiełek i piękne leśne tereny wokół Młyna. Do takiego klimatu nawiązaliśmy, wybierając kolorystykę strony. Akcentem kolorystycznym na stronie jest stonowany zielony i wyraziste grafiki kwiatów oddzielające poszczególne sekcje. Potencjalny klient Młyna na Skraju Lasu chce zobaczyć na stronie, jak wygląda wnętrze i okolica. Z tego powodu kluczowym miejscem na stronie jest galeria. Profesjonalne zdjęcia wykonane przez Igę i Wojtka pokazują dokładnie cały teren, budynek i jego każdy zakamarek.

05.

Efekty

W wyniku naszej współpracy z Kasią powstała strona i logo Młyna na Skraju Lasu. Będzie to dla niej znakomite miejsce online, gdzie pokaże, dlaczego warto wpaść do Młyna. Na bazie powstałego logo zaprojektowaliśmy stronę we współpracy z Kamilą, właścicielką Dobrej Treści. Formularz kontaktowy na stronie połączyliśmy bezpośrednio ze skrzynką mejlową Kasi. Jesteśmy pewni, że jeśli do niej napiszecie, na pewno odpowie. Stare Polichno to piękne miejsce, gdzie można odpocząć, popływać na kajakach, wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach na łonie natury. A zatem, zapraszamy do Młyna.