01.

Jakbud Biuro Projektowe

Strona ofertowa z blogiem dla biura architektonicznego z Piotrkowa Trybunalskiego. Firma ma 28-letnią historię i fenomenalną skuteczność (100 % pozwoleń na budowę).

02.

Brief

Do współpracy nad stroną zaprosiła nas Kamila z Dobrej Treści, która pracowała nad rebrandingiem rodzinnej firmy i nowym stylem jej komunikacji. Musieliśmy zmienić starą, pochodzącą z lat 90. stronę na nowoczesną, dopasowaną do wszystkich urządzeń, nie tracąc pozycjonowania. Strona miała zarówno prezentować prace firmy, jej historię, a także zawierać blog.

03.

Podejście

Jakbud jest – dosłownie – firmą stojącą na silnych fundamentach. Taka też musiała być strona – solidna, rozbudowana, prezentująca markę ekspertów w swojej dziedzinie. Dla efektownego i nowoczesnego powitania użytkownika na stronie wdrożyliśmy content filmowy z animowanymi napisami. Istotna było też nastawienie na teksty, które sprzedają i zachęcają do interakcji.

04.

Kolory i fonty

W tym przypadku posłużyliśmy się gotowym szablonem strony, który musiał jednak przejść sporo zabiegów adaptacyjnych. Pracując nad stroną liczył się każdy detal – wielkość czcionki, właściwa implementacja elementów graficznych, rozwiązania dotyczące galerii zdjęć. Dostosowaliśmy stronę do nowego logo, a także kolorów określonych przy wcześniejszej pracy nad rebrandingiem.

05.

Efekty

Dzięki współpracy Kryptonum Studio i Dobrej Treści powstała bardzo nowoczesna strona internetowa, na nowo prezentująca firmę z tradycjami.