01.

FlyDomino

Flydomino to startup, który zajmuje się dronami na wielu płaszczyznach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego filmu z drona, chcesz nauczyć się latać dronami albo zbudować własny, Flydomino to świetny wybór!

02.

Brief

Dominik przyszedł do nas z wiadomością, że wystartował ze swoim biznesem i chciał zaprojektować logo. Na początku stworzył je samemu, ale nie do końca mu się ono podobało. Chciał, żeby jego firma prezentowała się dobrze pod każdym względem, dlatego skontaktował się z nami. My zajęliśmy się identyfikacją wizualną.

03.

Podejście

Po wstępnej rozmowie zorientowaliśmy się, że Dominik chciałby mieć logo w nowoczesnym klimacie flat design. Gdy stworzyliśmy logo, którego nie wstyd było pokazać znajomym, Dominik poszedł za ciosem i poprosił nas o zaprojektowanie strony internetowej. Miał to być prosty landing page, którego głównym zadaniem miał być kontakt z Dominikiem.

04.

Kolory i fonty

Aktualne trendy w Internecie i preferencje Dominika pozwoliły na wykorzystanie niebieskich gradientów nawiązujących do, jakżeby inaczej, nieba i dronów. Wybrane czcionki nawiązują do logo i kontrastują z białymi oraz niebieskimi odcieniami sekcji i grafik.

05.

Efekty

Z potencjalnie krótkiej współpracy przy projekcie logo, powstał naprawdę duży projekt. Powstała interesująca, nowoczesna strona, która wpasowuje się w dzisiejsze trendy, a co więcej spełnia zamierzony cel. Dzwońcie do Dominika i powołajcie się na nas!