01.

Dwa Słowa

Nowoczesna strona internetowa dla Gochy Szoki – specjalistki w tworzeniu treści do sieci. Dwa Słowa (bo tak nazywa się marka Gosi) skupia się na “Twoim pisaniu online o Twoim biznesie”. Samo mięsko, obiecujemy.

02.

Brief

Gocha jest super kreatywną osobą. Już po pierwszym wymienionym z nią mailu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z wymiataczem. Co do tego, że treści na stronie Gosi będą najwyższych lotów, byliśmy pewni. Do zaprojektowania mieliśmy stronę czytelną, łatwą w nawigacji i pozwalającą na szybki zakup produktów Gochy.

03.

Podejście

Strona internetowa dla Dwóch Słów powinna być skupiona na Gosi. Na stronie pokazaliśmy umiejętności, osiągnięcia, wiedzę i Gosię taką, jaka jest w rzeczywistości. Do tego wykorzystaliśmy nieszablonowe fotki, które pokazują, że Gocha ma super poczucie humoru. Wykorzystaliśmy świetne teksty i chwytliwe CTA, żeby szybko przykuć uwagę odbiorców i umożliwić przejście do zakupu produktu nawet w 2 kliknięcia ;).

04.

Kolory i fonty

Ok… Na stronie Gochy pracują treści, muszą być ekstremalnie czytelne. Z tego powodu wybraliśmy klasyczne czarno-białe kolory czcionek. Byłoby to zbyt nudne i w ogóle nie w stylu Gochy, więc dodaliśmy ciekawe akcenty. Żywy fiolet i nieszablonowy żółty ożywiają stronę, super komponują się ze zdjęciami i są spójne z pełną energii marką Dwa Słowa.

05.

Efekty

Uwielbiamy pracować z tak zdolnymi ludźmi jak Gocha. Podczas realizacji projektu było pełno energii, burz mózgów, rozkmin i modyfikacji. Jest to super wartościowe, gdy nasi klienci angażują się w stworzenie dla nich strony. Dwa Słowa zdecydowanie mają charakterek. Jeśli “Chcesz pisać tak, żeby szczypało za dusze i otwierało portfele”, zapraszamy na stronę Gosi, którą mieliśmy przyjemność stworzyć. O, tu: Dwa Słowa.