01.

Dwa Słowa redesign

Jedna Gocha, Dwa Słowa, Kryptonum, mnóstwo energii, pomysłów i świetna komunikacja. Ten projekt był super pod wieloma względami. Jeśli chcecie wystrzelić swój biznes tak jak Gocha, zobaczcie, jak ona to robi.

02.

Brief

Przy odświeżeniu strony pracowaliśmy ze świetną designerką – Eweliną Wojtyczką. Stworzyła ona piękny projekt interfejsu całej strony. Połączyła czytelne fonty, pastelowe kolory, które dopełniła żywymi fotografiami Gochy i detalami graficznyi, które zrobiły mega robotę. Powstała strona jest spójna, łatwa w nawigacji, a zarazem ciekawa, dynamiczna i zachęca do zapoznania się z resztą treści. A treści są mega! Wiadomo, przecież Gocha je pisała ;).

03.

Podejście

Główny cel strony to zapis do Szkoły Pisania dla Biznesu Gochy. Produkt jest na niesamowicie wysokim poziomie. Moduły wchodzące w jego skład to wystarczająca dawka wiedzy, żeby nie tylko pisać dla biznesu, ale również w końcu z nim ruszyć! To perełka na polskim rynku, a wsparcie uczestniczek kursu i samej Gochy jest bezcenne. Skupiliśmy się na marce osobiste Gochy. Pokazaliśmy, że jest ekspertem w swoim fachu, a wszystkie przyciski i sekcje są strategicznie umieszczone. Jej odbiorcy klikają dokładnie tam, gdzie powinni :).

04.

Kolory i fonty

Nowa szata graficzna na stronie Gochy to zupełnie odpalone fonty i pastelowe kolory. Stonowane odcienie czerwonego, oliwkowego w sekcjach na stronie współgrają z czarno-białymi, krótkimi blokami tekstu. Dzięki temu przeskanowanie strony przez jej odbiorcy w poszukiwaniu informacji o Gosi i jej kursach zajmuje kilka sekund. Nawiązaliśmy do kreatywności i energii pozwalającej zasilić niejedną rakietę kosmiczną nietypowymi fontami i smaczkami graficznymi (chapeaux bas, Ewelina!). Sprawdźcie sami.

05.

Efekty

To był mega intensywny projekt. I taką współpracę uwielbiamy! Konkretne 2 tygodnie, podczas których całkowicie zmieniliśmy stronę Gosi. Oprócz redesignu i nadania spójnego i nowego tonu całej stronie, zrobiliśmy duuużo rzeczy. Zintegrowaliśmy sklep Gosi z automatycznymi płatnościami online, odpaliliśmy wspólnie zapisy do Szkoły Pisania dla Biznesu i podpięliśmy płatności pod system Fakturowni tak, żeby maksymalnie oszczędzić czas Gosi, żeby mogła zająć się tym, w czym jest najlepsza. Do tego dołożyliśmy kilka całkowicie nowych podstron, stworzyliśmy szablony artykułów na blogu i zintegrowaliśmy stronę z oprogramowaniem do list mailingowych MailerLite. Powstała platforma ma mega dobre fundamenty, żeby pozwolić Gosi wystrzelić w kosmos jeszcze wyżej!