01.

Adam Chrapek Foto Studio

Strona internetowa zaprojektowana z myślą o łatwej nawigacji oraz zwiększeniu zasięgów Adama. Szukasz fotografa z wieloletnim doświadczeniem? Możemy szczerze polecić, bo zdecydowanie wie, co robi i jest świetnym człowiekiem.

02.

Brief

Adam jest fotografem z pasją, nie rozstaje się z aparatem od wielu lat. Strona www miała być jego pierwszym krokiem do zaistnienia w świecie on-line. Nad komunikacją strony pracowała z nami Dobra Treść.

03.

Podejście

Strona miała pokazywać profesjonalizm Adama w przystępny sposób. Za treści priorytetowe uznaliśmy wysokiej jakości fotografie. Zdjęcia z lustrzanki swoje ważyły (40 Megabajtów każde), dlatego odpowiednio je zoptymalizowaliśmy, aby strona wczytywała się szybko, a nawigacja po niej była przyjemna dla każdego użytkownika.

04.

Kolory i fonty

“Minimalizm, jedyne o co proszę, to brak fajerwerków” – jedno zdanie Adama wystarczy do opisania naszego podejścia w kwestii kolorystyki i typografii. To zdjęcia mają mówić o jego profesjonalizmie. Kolory i czcionki mają być delikatnym dodatkiem. Strona miała dać wrażenie przestrzeni, zwracając szczególną uwagę na kontrastujące z białym i czarnym kolorowe fotografie.

05.

Efekty

Nasza współpraca zaowocowała landing pagem dla fotografa wracającego z przytupem na rynek fotografii ślubnej.